İletişim

İncelemeks Email Logo

Sizden Haber Almak İsteriz!

İncelemeks ailesi olarak sizlerden gelecek olan soru ve görüşleri çok önemsiyoruz. Bizlere ilettiğiniz her soru ve görüş için size en kısa sürede dönüş yapacağız. İlginiz için şimdiden teşekkürler…

Gizlilik Konusunda Endişeniz mi Var?

İncelemeks ailesi olarak gizliliğinize son derece önem veriyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik İlkeleri sayfasını ziyaret edebilir veya bizlere bu sayfadan ulaşarak tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

İncelemeks Gizlilik İlkeleri Bildirimi Logo
İncelemeks İçerik ve Video Editör Başvuru Logo

Video ve İçerik Editör Alımları!

Yazarlık ve video editör alımları için bizlere sorular sorun. En kısa zamanda sizlere geri dönüş yapacağız.  

Site Genelinde Oluşan Hataları Bildirin!

Bizlerin gözünden kaçan ve sizlerin fark ettiği site genelinde oluşan yapısal hataları ve 404 hata sayfalarını bizlere bildirin. En kısa zamanda aksiyon alıp tüm sorunları giderelim ve sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunalım

 

İncelemeks Hata Bildirimi Logo
İncelemeks Kullanıcı Deneyimi Logo

Kullanıcı Deneyimi

Sürekli yenilenmeyi ve farklı olmayı ilke edindik. Akıl akıldan üstündür diyor ve kullanıcı deneyimi konusunda sizlerden gelecek  tüm fikirleri heyecanla bekliyoruz.

Ürün Sayfası Gelişimi

Bilgisayar donanımları ve bileşenlerine ait ürünler hakkında hazırladığımız sayfalara göz atın. Sayfa içerisinde ürünlere ait resimler, videolar, incelemeler bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerin en doğru teknik bilgileri bu sayfalarda yer almaktadır. Şimdi ise sıra ürünlerin pazar fiyatlarını listelemekte. Bir donanıma ait tüm bilgileri bulabileceğiniz bir sayfa tasarımı ile yakında karşınızda olacağız.

Ürün Sayfası Tasarımı ve Gelişimi

 

Lütfen isminizi bu alana giriniz!
Lütfen elektronik posta adresinizi bu alana giriniz!
Lütfen mesajınızı yada yorumunuzu bu alana giriniz!

Olağanüstü ve farklı olan, hep yaygın olana yenilmiştir; ama yaygın olan da hep olağanüstüne ve farklı olana uymak zorundadır.

Wolfgang Van Goethe

Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0
Arkadaşlarınızla Paylaşın