İncelemeks Hakkımızda Logo

Biz Kimiz?

Günümüzde teknoloji ihtiyaç olmaktan çıkıp hepimizin hayatının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Teknoloji kullanıcılarının ise doğru ve tarafsız bilgi bulması da o derece de karmaşık ve zor oldu. Ziyaretçilerimizin doğru ve tarafsız bilgiye ulaşabilmesi, ayrıca aradıkları içeriklerin ve ürünlerin tüm detaylarını öğrenip inceleme ve karşılaştırması için 2018 yılının başlarında bir kaç bilgisayar ve teknoloji tutkununun bir araya gelmesi ile tüketicilerin kolay ve hızlı bir şekilde bilgi ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile www.incelemeks.com kuruldu.

www.incelemeks.com, bilgisayar ve konsol oyunculuğu çerçevesi içerisinde detaylı teknoloji ürünleri inceleme ve karşılaştırmaları, kapsamlı yazılım, uygulama ve internet makaleleri, satın alma rehberi ve sistem tavsiyeleri, trend olan ve gelecek teknoloji yazıları, araştırma makaleleri,oyun, donanım, yazılım, internet vb. objektif yazılar ile oldukça zengin bir içeriğe sahip bir teknoloji sitesidir.

İncelemeks Amacımız Logo

Amacımız?

Bizlerin en temel amacı sizlerin doğru olana en kısa yoldan, inceleyerek ve karşılaştırarak ulaşması. www.incelemeks.com bilgisayar, bilgisayar donanımları, bilgisayar çevre birimleri, notebook, konsol ve oyun gibi sizlerin yani tüm teknoloji tutkunlarının ihtiyaç duyduğu her ürünü tarafsız olarak inceleyerek, sizlere aynı kategoride yer alan diğer ürünler ile karşılaştırma fırsatı vermektedir. 

Ayrıca yakında tamamlanacak olan projelerimiz sonrasında bilgisayar kullanıcılarının satın alma deneyimlerini kolaylaştırmak için, sitemiz içerisinde yer alan ürünlere ait pazar fiyatlarını da listeleyeceğiz.

İncelemeks Kuruluş Sebebi Logo

Kuruluş Sebebimiz?

Aradığımız ürünlerin teknik ve tasarım özelliklerinin her mecrada farklı ya da eksik olarak tanıtılması, yetersiz incelemelerin yer alması ve doğru bir şekilde karşılaştırma fırsatı sunulmaması bizleri www.incelemeks.com ‘un kurulmasına teşvik etti.

İncelemeks Prensip Logo

İlkemiz?

Bünyemiz altında bulunup çalışan ve bizlere gönüllü olarak destek veren tüm dostlarımızın teknolojiyi yakından takip ederek tarafsız olması, yazılım ve programlama,  telefon, konsol, bilgisayar donanımları ve çevre birimlerinde bir o kadar profesyonel olmasının yanında aynı zamanda oyuncu olmaları şarttır. Sizleri en iyi şekilde anlayabilmemiz için bu bir zorunluluktur. Çünkü incelemesini yaptığımız tüm ürünleri bütün detayına kadar en doğru şekilde sizlere aktarmak bizim en büyük ve vazgeçilmez görevimizdir.

Bizler, www.incelemeks.com ailesi olarak birer oyun tutkunuyuz. Programlama ve yazılım en büyük hobimiz. Teknoloji ise en büyük vazgeçilmezimiz. Bu yüzden yaptığımız işi çok seviyoruz. Test yaparken ve yazılarımızı yazarken objektif gözle bakıp, asıl amacımızın ne olduğunu asla unutmuyoruz.

Teşekkürü Borç Biliriz...

www.incelemeks.com ailesi olarak en doğru ve tarafsız bilgiyi sizlere sunmak için bugün ve gelecekte aynı heves ve istek ile yazmaya, incelemeye ve karşılaştırmaya devam edeceğiz. Sizlerin desteği ile her geçen gün daha da büyüyüp gelişeceğiz. Bizi yalnız bırakmayan sizlere ve destek olan tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Sevgiler…

İncelemeks Ekibi

Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0
Arkadaşlarınızla Paylaşın