Gizlilik İlkeleri

www.incelemeks.com  sitesinde yer alan tüm görsel ve işitsel verilerin telif hakları www.incelemeks.com ‘a aittir ve 5846 numaralı yasa kapsamı altında korunmaktadır. www.incelemeks.com ‘un izni olmaksızın paylaşılamaz ve kullanılamaz.

www.incelemeks.com bünyesinde bulunan  harici linklerin tümü yeni sayfa ve sekmeler de açılır. Bu neden ile yönlendirdiğimiz internet sitelerinden yapacağınız her türlü sanal ve fiziksel satın almalardan ve her türlü bilgi paylaşımından www.incelemeks.com sorumluluk kabul etmez.

İnternet sitesi bünyesinde bulunan görsel ve işitsel her içerik yazarların aynı zamanda site yönetiminin sorumluluğu altındadır.

www.incelemeks.com kullanıcılara, haber vermeksizin içerik bilgilerini değiştirebilir.

Gizlilik İlkeleri Kapsamı, Korunması ve Güvenlik

www.incelemeks.com , gizliliğinizi ciddiyetle ve hukuk kurallarına uygun bir şeklide muhafaza eder. www.incelemeks.com üzerinden bizim ile etkileşimde bulunduğunuz her alanda gizliliğinizi ve güvenliğinizi en üst seviyede tutmak için aşağıda belirttiğimiz başlıkları lütfen dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Kapsamı Nelerdir?

www.incelemeks.com internet sitesi, siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullanan ziyaretçilerin kişisel bilgilerini, ziyaretçilerine daha kaliteli hizmet vermek için kendi veri tabanında barındırır. Kişisel bilgiler kapsamı aşağıda belirttiğimiz gibidir.

  • Adı ve Soyadı
  • Elektronik Posta Adresi
  • Fotoğraf
  • Facebook vb Sosyal Medya Bilgileri
  • IP Adresi

Kullanıcı Kişisel Bilgilerin Toplanması ve Kullanılması

www.incelemeks.com , siteye ait olan ürün ve hizmetleri kullanan ziyaretçilerin kişisel bilgilerini ( www.incelemeks.com ‘un internet sitesini ziyaret eden ve site kaydı yapan ziyaretçilerden topladığı bilgiler bütünü ) güvenlik ve gizlilik içerisinde muhafaza edebilir. Bu bilgiler kamuya açık değildir. Hiçbir suretle www.incelemeks.com internet sitesi haricinde üçüncü parti şahıs ,kamu ,kurum ve kuruluşlarla paylaşılamaz ve kullanılamaz.

www.incelemeks.com, internet sitesine kayıt olmak istediğinizde, sizden isim, soyisim, e-posta, şifre ve bunun gibi bilgiler istenir. Bu bilgiler doğrultusunda internet sitemize giriş yapan her kullanıcı, internet sitemizin bir parçası olmayı ve bilgilerin sitemiz ile paylaşmayı kabul etmiş sayılır.

www.incelemeks.com bu bilgileri bünyesinde barındırabilir. İnternet sitesinin sunduğu hizmetleri iyileştirebilmesi ve geliştirebilmesi için toplanan bu bilgileri analiz edebilir ve raporlayabilir.

Kullanıcılara Ait Bilgilerin Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

www.incelemeks.com internet sitesi sizden topladığı bilgileri, şahsın bilgisi olmadan ve kendi izin vermediği sürece üçüncü parti şahıs ,kamu ,kurum ve kuruluşlarla asla paylaşmaz, kiralamaz ve satmaz. İnternet sitesi bir birleşim yada oluşum içine girdiği anda kullanıcılarına ait olan bilgilerin taşındığı konusunu elektronik posta yolu ile önceden haber verecektir.

Güvenlik 

www.incelemeks.com ,kullanıcılarına ait bilgileri aynı zamanda internet sitemiz bünyesinde bulunan çalışanlara da kısıtlamış durumdadır. Sadece site gelişimi ve hizmet kalitesi için ilgili departman haricinde kişisel verilere erişim bulunmamaktadır.

www.incelemeks.com , kişisel bilgileri korumak adına üçüncü parti eklentiler haricinde kendi yazılımını da kullanmaktadır.

Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0
Arkadaşlarınızla Paylaşın