PUBG Mobile İsim Değiştirme – İsim Değiştirme Kartı Nereden Bulunur?

PUBG Mobile isim değiştirme konusu özellikle oyuna ilk defa giriş yapan fakat üyeliğini Facebook ile başlatan oyuncular tarafından önem taşıyor. Eğer sizde PUBG Mobile’da isim değiştirmek istiyorsanız, bu rehber size yol gösterecektir…

PUBG Mobile İsim Değiştirme

PUBG Mobile’da kullanıcı isminizi değiştirmek istiyorsanız, ID (İsim Yenile Kartı) Kart ile bu işlemi kısa sürede yapabilirsiniz. Peki ID Kart nerede bulunur?

PUBG-Mobile-ID-Kart-İle-İsim-Değiştirme

PUBG Mobile milyonlarca oyuncu tarafından oynanan dünyanın en başarılı mobil oyunlarından birisi olmayı başardı. Battle Royale oyunları arasında her platformda en fazla oynanan oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle ülkemizde yüz binlerce oyuncu PUBG Mobile Battle Royale oyununu her gün düzenli olarak oynuyor.

PUBG  Mobile hem Android hem de iOS platformlarda indirilip oynanabilir. Ayrıca emülatörler aracılığı ile oyunu PC ortamında da oynayabilirsiniz. PUBG Mobile PC üzerinden nasıl oynanır hakkında hazırladığımız rehbere göz atmanızı tavsiye ederim. Oyun pc ortamında oldukça düşük sistem gereksinimlerine gerek duyuyor ve hemen hemen her bilgisayarda çalışabiliyor.

PUBG Mobile bilgisayar ile nasıl oynanır? Oyunu bilgisayar üzerinde oynamak için nasıl bir sisteme ihtiyacınız var? Eğer bu soruları merak ediyorsanız sizleri ...

Gelelim konumuza. PUBG Mobile isim değiştirme konusu genelde ya oyuna ilk defa girişini Facebook üzerinden yapan oyuncuların ya da genel olarak isimlerinden sıkılan oyuncuların karşılaştığı bir durum. Eğer oyuna ilk defa girerken Facebook ile bağlanırsanız, oyundaki kullanıcı adınız otomatik olarak Facebook kullanıcı adınız oluyor.

Aynı durum Twitter içinde geçerli.

Peki bu durumda ya da PUBG Mobile kullanıcı isminizden sıkıldığınızda ne yapacaksınız?

Oyunun Steam versiyonunda isim değiştirme özelliği kullanılmıyor fakat mobil versiyonda bunu yapabileceğiniz iki farklı yol bulunmakta.

PUBG Mobile PC ayarları hakkında sizlere detaylı bir rehber hazırladık. Bu rehber sayesinde sizlerde PUBG Mobile oyununu PC üzerinden çok daha akıcı bir ...

Eğitim Görevlerinde Çıkan ID Kart İle PUBG Mobile İsim Değiştirme

PUBG Mobile geliştirici ekibi bu sorunun farkında. Bu yüzden oyunun ilk başlarında size isim değiştirme fırsatını sunuyor.

Eğitim Görevleri kısmında her seviye atladığınızda size BP ya da sandık gibi hediyeler verilir. Bunların haricinde XP hızlandırıcı BP kazanımını arttırıcı kartlar verilir. ID Kart ise sadece 3. seviyeye ulaştığınızda size verilir.

Daha sonra ki seviyelerde karşınıza çıkmayacaktır.

PUBG Mobile Eğitim Görevleri ile ID Kart Alma

3. seviyede ” Oyunda Bir Arkadaş Ekle” görevini tamamladığınızda bu karta sahip olursunuz. Fakat ilk 10 seviyede isim değiştirme hakkınız bulunmuyor.

PUBG Mobile ID Kart İle İsim Değiştirme

Eğitim görevlerinden kazandığınız ID kart ile isim değiştirebilmek için en az 10. seviyede olmanız gerekiyor. 10. seviyeye ulaşıp 1 ile 9 arası tüm seviye görevlerini tamamladığınızda artık PUBG Mobile oyuncu isminizi değiştirebilirsiniz. İzleyeceğiniz adımlar oldukça basit…

  • Envanterinize giriş yapın.
  • ID Kart üzerine tıklayın ve kullan deyin.
  • Ardından karşınıza çıkan ekranda “Yeni Takma İsmini Gir” alanına kullanmak istediğiniz oyuncu adını giriniz.
  • Ardından Tamam tuşuna basınız.

PUBG Mobile ping sorunları hakkında sizlere detaylı bir rehber hazırladık. Bu rehber sayesinde yüksek ping sürelerine sebep olan sorunları ve bu sorunların ...

UC İle ID Kart Satın Alarak PUBG Mobile İsim Değiştirme

UC yani oyun içi para ile ID Kart satın almak mümkün. Dilediğiniz kadar ID Kart satın alabilirsiniz. Oyun içi fiyatı 180 UC olarak belirlenmiş oda yaklaşık olarak 21 TL yapıyor.

UC-İle-ID-Kart-Satın-Alarak-PUBG-Mobile-İsim-Değiştirme

  • Shop kısmına giriş yapın.
  • Sağda yer alan Giysiler, Silahlar, Araçlar, BP ve Ödülleri Al kısmının altında yer alan “Diğer” sekmesine tıklayın.
  • İsim Yenileme Kartı yani ID Kart’ın üzerine dokunun ve satın alın.
  • Ardından envanterinize giriş yapın ve yukarıda yazdığımız adımları takip edin.
Açıklama: Günlük olarak sadece bir defa isim değiştirme hakkınız bulunuyor. Eğer isim değiştirme işlemi sırasında bir hata yaparsanız bir gün beklemek zorundasınız.

PUBG Mobile hakkında aklınıza takılan daha farklı sorular varsa, PUBG Mobile destek sayfasına göz atmanızı tavsiye ederiz…

Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0