PUBG Dinamik Çözünürlük Güncellemesi ile Xbox One ve PS4 Pro Üzerinde 4K Oynanabilecek

PUBG dinamik çözünürlük güncellemesi Xbox One ve PlayStation 4 Pro’ya sonunda geliyor. Bluehole, PUBG’yi her iki konsolda da 4K çözünürlükte oynamamızı sağlayacak…

PUBG Dinamik Çözünürlük Güncellemesi Xbox One ve PS4 Pro’ya Sonunda Geliyor!

Xbox One X ve PlayStation 4 Pro sahipleri kısa bir süre sonra PUBG Dinamik Çözünürlük güncellemesini alacaklar. Bluehole, hem Microsoft hem de Sony ile ortaklaşa çalışarak Dinamik Çözünürlük güncellemesini tamamladı ve kısa bir süre sonra yayınlamaya hazırlanıyor.

PUBG şu an için hem PlayStation 4 Pro‘da hem de Xbox One X üzerinde maksimum 1440p çözünürlükte çalışabiliyor. PUBG Dinamik Çözünürlük güncellemesinden sonra ise oyun gerçek zamanlı olarak 4K çözünürlükte render edilerek sunulacak.

PUBG Vikendi haritası en iyi loot yerleri hakkında sizler için detaylı bir rehber hazırladık. Bu rehberde sizlere bölgelerin, silah,zırh, ekipman ve araç ...

Oyun hem Xbox One üzerinde hem de Xbox One X üzerinde 30 FPS olarak oynanıyor. Tüm çözünürlüklerde aynı kare hızına sahip. PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro‘da da aynı şekilde. Gelecek olan bu güncellemeden sonra 4K 30 FPS olarak oyunu oynayabileceğiz.

Bluehole, PUBG Dinamik Çözünürlük özelliğinin açık ve kapalı olarak yer aldığı bir grafiği geçtiğimiz günlerde yayınladı. Bu tablo sizi yanıltmasın Çünkü yayınlanan ekran görüntüsünde yer alan veriler FPS türünde değil, sadece GPU veri işleme zamanlarını gösteriyor. Yani verilerin daha kısa sürede GPU tarafından işlenip sunulacağı belirtiliyor.

PUBG Dinamik Çözünürlük Güncellemesi 4K Oyun Deneyimi Sunacak

PUBG Dinamik Çözünürlük Güncellemesi Xbox One’da PS4 Pro’da 4K Oyun Deneyimi Sunacak.

PUBG Mobile bilgisayar ile nasıl oynanır? Oyunu bilgisayar üzerinde oynamak için nasıl bir sisteme ihtiyacınız var? Eğer bu soruları merak ediyorsanız sizleri ...

Yukarıda yer alan grafikte yer alan veriler Xbox One X üzerinde test edilerek elde edildi. Xbox One X üzerinde Dinamik Çözünürlük özelliği açıkken GPU veri işleme sürelerinde ortalama %20‘lik bir performans artışı görülüyor. Düşük GPU veri işleme süreleri grafik işlemcinin her kareyi daha hızlı işleme aldığını gösteriyor ve bu da daha yüksek performans daha yüksek kare hızı demek oluyor.

Güncellemenin çıkış tarihi hakkında şu an için net bir bilgi olmasa da PUBG Dinamik Çözünürlük güncellemesi Ocak ayı sonunda tahminen hem Xbox One hem de PlayStation 4 sahiplerine sunulacak. Daha önce de belirttiğimiz gibi bu güncellemeden sonra oyunu maksimum ‘K çözünürlük yerine maksimum 4K çözünürlükte oynayabileceğiz.

2 Yorum
  1. Peki güncelleme ps4 proya geldi mi şuan 4k oynanabiliyor mu?

  2. Dinamik Çözünürlük Güncellemesi konsollar için hala geliştirme aşamasında. 2019 yılı başlarında çıkmasını umuyorduk ama hala bir ses yok…

İnceleme ve Yorum Yaz

Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0