PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Sony Tarafından Açıklandı!

PlayStation Plus Temmuz 2019 ücretsiz oyunları 27 Haziran itibari ile belli oldu. Fakat 2 Temmuz Salı günü oyunlardan biri değişti…

PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Sony, her ay düzenli olarak PlayStation 4 sahibi Playstation Plus abonelerine 2 adet ücretsiz oyun veriyor. Bu ay ki oyunlar arasında ise Horizon Chase Turbo ve Detroit: Become Human Digital Deluxe Edition yer alıyor.

27 Haziran Perşembe günü açıklanan oyunlar arasında ilk olarak PES 2019 ile Horizon Chase Turbo  yer alıyordu. Fakat 2 Temmuz Salı günü Sony yaptığı bir duyuru ile PlayStation Plus Temmuz 2019 ücretsiz oyunlarından PES 2019’un yerine Detroit: Become Human’ın oyunculara sunulacağı açıklandı.

Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri

PES 2019’un oyuncular tarafından o kadar çok tutulmaması değişikliği bir anlamda oyuncuların yüzünü güldürdüğünü söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz ayın oyunları arasında yer alan Sonic Mania ve Borderlands: The Handsome Collection ile oyuncular oldukça güzel bir ay geçirdi.

0
PlayStation Plus Haziran 2019 Ücretsiz Oyunları Sonunda Belli Oldu!

PlayStation Plus Haziran 2019 ücretsiz oyunları 29 Mayıs itibari ile belli oldu. Açıklanan oyunlar PlayStation Plus abonelerine yine dolu dolu bir ay ...

Özellikle Borderlands 3’ün çıkış tarihinin yaklaşması ile eski Borderlands oyunlarını The Handsome Collection ile hatırlamak güzel oldu.

PlayStation Plus Haziran 2019 Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus Temmuz 2019 ücretsiz oyunları 2 Temmuz ile 5 Ağustos 2019 tarihleri arasında PlayStation 4 sahipleri tarafından indirilebilir olacak.

Dilerseniz PlayStation Plus Temmuz 2019 ücretsiz oyunları hakkında sizlere kısa bilgiler aktaralım.

Detroit: Become Human

Quantic Dreams tarafından geliştirilen ve 25 Mayıs 2018 tarihinde PlayStation 4 için özel olarak piyasaya sürülen Detroit: Become Human, çıktığı dönemde hikayesi ile oldukça takdir toplamıştı. Oyunun hikayesi ile birlikte grafikleri de oldukça dikkat çekiciydi.

Detroit: Become Human ile insan olmanın ne demek olduğu duygusal bir hikaye anlatımı ile anlamaya çalışıyoruz. 2036 yılında Detroit City’de geçen oyunda, Android’ler günlük yaşamın bir parçası haline gelmişlerdir. Sürekli gelişen ve insana benzeyen yapıları bir gün yavaş yavaş kontrolden çıkmaya başlar ve insanlara karşı duygusal bir baş kaldırış gerçekleşir.

Oyunda 3 farklı karakteri canlandırma şansına sahibiz. 3 farklı karakterin 3 farklı yaşam tarzı ve oyuna bakış açısı ile oyunu oynayabiliyoruz.

Geçtiğimiz haftalarda Epic Games Store üzerinde oyunun PC versiyonu 20 TL gibi bir fiyata satılmıştı. Eğer o fırsatı kaçırdıysanız ve PlayStation Plus abonesiyseniz, oyunu mutlaka deneyin derim.

Horizon Chase Turbo

Çarşı’nın altın çağının ikonik, sadece bir kez daha yarışan yarışçılarına bir aşk mektubu olan Horizon Chase Turbo ile saf 90’ların nostaljisinin patlaması için hazırlanın.

Out Run, Top Gear ve Rush gibi oyunlardan ilham alınırak Aquaris Game Studio tarafından geliştirilen oyun 90’ların ve 2000’lerin başlarında ki 16 bitlik oyun tadını modern grafikler ile buluşturuyor.

Oldukça başarılı bir araba yarışı oyunu olan Horizon Chase Turbo’yu dilerseniz tek başınıza dilerseniz de 3 arkadaşınız ile birlikte oynayabilirsiniz. Tek konsolda dört farklı oyun kolu ile ekranı dört kareye bölerek oldukça zevkli dakikalar geçirebilirsiniz.

Kaynak: Blog PlayStation | https://blog.eu.playstation.com/2019/07/02/detroit-become-human-and-horizon-chase-turbo-are-your-playstation-plus-games-for-july/
Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Share via
Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0
Arkadaşlarınızla Paylaşın