PlayStation Days of Play Etkinliği Büyük İndirimlere Ev Sahipliği Yapacak!

PlayStation Days of Play etkinliği büyük indirimler ile birlikte geliyor. Etkinlik süresince PlayStation 4 oyun konsollarında ve PS4 oyunlarında büyük indirimler olacak. 11 gün sürecek PlayStation fırsatları 7 Haziran Cuma günü başlıyor.

PlayStation Days of Play Etkinliği Yakında Başlıyor!

PlayStation EU düzenlediği PlayStation Days of Play etkinliği ile yaza merhaba demeye hazırlanıyor. 7 ile 17 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan indirim kampanyası ile PS4 konsollarında, PS VR gözlüklerinde ve AAA türü en başarılı PS4 oyunlarının bazılarında çok büyük indirimler söz konusu.

Limited Edition Days of Play PS4 Sürümü Sınırlı Sayıda Olacak

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ve Sony tarafından bir gelenek haline gelen State of Play etkinliğinde, şirket Days of Play 2019 etkinliğini duyurdu. Bu etkinlik kapsamında oldukça sınırlı sayıda PlayStation 4 1 TB modeli piyasaya sürülecek ve en büyük teknoloji marketlerde ve çevrim içi marketlerde satışa çıkacak.

Bu etkinlik için özel olarak üretilen modellerin üzerinde gümüş renkli efsanevi PlayStation şekillerinin kabartmaları bulunuyor. Ayırca konsol ile birlikte birde DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazı da oyunculara sunulacak. Özel tasarım konsollar 7 Haziran itibari ile satışa çıkacak.

PlayStation Days of Play Etkinliği İndirimleri

Days of Play etkinliği süresince indirime girecek PlayStation ürünleri ve oyunları şirket tarafından açıklandı. Fiyatları belirtilmese de oldukça yüksek indirimler ile karşılaşacağımız muhtemel…

  • PS VR Başlangıç Paketi: PS VR gözlüğü, PlayStation Camera, PlayStation VR Worlds.
  • DUALSHOCK 4 Kablosuz Kontrol Cihazları: Özel üretim DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazları da dahil.
  • PlayStation Hits: PlayStation4’ün en popüler oyunlarından olaşacak.
  • PlayStation Plus: PS Plus abonelikleri kısa bir süreliğine indirimli satılacak.
  • PlayStation 4 Özel Oyunları (PlayStation 4 Exclusive): PS4 özel oyunları arasında yer alan oyunlardan bazılarını %60’a varan indirimler ile satın alabilirsiniz.
   • Marvel’s Spider-Man 199 TL
   • God of War’u 249 TL
   • Days Gone 299 TL

PlayStation Plus Haziran 2019 ücretsiz oyunları 29 Mayıs itibari ile belli oldu. Açıklanan oyunlar PlayStation Plus abonelerine yine dolu dolu bir ay ...

Days of Play etkinliği 7 ile 17 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek ve yukarıda belirtilen ürünlerde yüksek oranlarda indirimler olacak. İndirime giren ürünler yukarıda belirtildiği gibi olacak. Sadece çevrim içi mağazalarda ve teknoloji marketlerde satılan kutulu oyunlar bu indirimler içerisinde yer almayacak.

Kaynak: PlayStation/tr | https://www.playstation.com/tr-tr/campaigns/days-of-play/

Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Karşılaştırma Listesi
 • Toplam (0)
Karşılaştır
0