Google Stadia Oyunları – Google Stadia İçin Duyurulan Tüm Oyunlar

Google Stadia oyunları duyuruldu. 28 farklı oyun ile Google’ın yeni oyun platformu Stadia gövde gösterisi yaptı…

Google Stadia İçin Duyurulan Tüm Oyunlar

E3 2019 başlamadan hemen önce düzenlenen bir etkinlik ile Google en sonunda bulut üzerinden oyun oynamaya izin veren yeni oyun platformu Stadia’yı tanıttı. Bilgisayarınıza oyun indirmeden, satın almadan, pc özellikleriniz ne olursa olsun akıcı bir şekilde oyun oynamanıza izin veren bu yeni platformun artıları olduğu kadar eksileri de bulunmakta. Bunlar arasında en büyük eksileri, güçlü bir internet bağlantısı ve sınırsız bir veri akışına sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca birde bu platforma aylık 10 dolar gibi bir ücret ödemek zorundasınız.

Tüm bunların haricinde bu kadar yüksek internet gereksinimine ihtiyaç duyan ve ülkemizde yüksek sayılacak bir fiyata satışa çıkacak olan Google Stadia tüm bunların hakkını verecek bir oyun kütüphanesine sahip olması gerekiyor.

Yani akıcı bir oyun deneyimi sunacağını vaat eden platform için çıkacak oyunların kalitesi de büyük önem arz ediyor..

Google, tanıtımı sırasında onlarca oyun gösterimi gerçekleştirdi. Bizde bu oyunların hepsini sizin için tek bir başlık altında topladık.

Tanıtılan oyunlar arasında dikkat çeken bir çok yapım bulunuyor. İşte henüz piyasaya çıkmamış ve Google Stadia oyunları arasında yer alan bir kaç AAA türü oyundan bazıları.

Yıllar sonra tekrar piyasaya dönen ve Larian Studios tarafından geliştirilen Baldur’s Gate 3, Önümüzde ki günlerde çıkışını gerçekleştirecek ve bir sürü yenilik ile oyuncuların karşısına çıkacak olan Ghost Recon Breakpoint, duyurulduğu gün itibari ile milyonları heyecana boğan Borderlands 3 ve yeni Darksiders Genesis oyunu.

Baldur’s Gate 3 Google Stadia etkinliğinde özel bir tanıtım videosu ile duyuruldu. Serinin devamı niteliğinde ki RPG oyunu Larian Studios tarafından ...

Bunların haricinde listede 24 tane daha büyük oyun bulunmakta. Bu oyunlardan sadece bir tanesi, Gylt Google Stadia exclusive oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Google Stadia Oyunları Tam Liste

 1. Assassin’s Creed: Odyssey
 2. Baldur’s Gate 3
 3. Borderlands 3
 4. The Crew 2
 5. Darksiders Genesis
 6. Destiny 2
 7. The Division 2
 8. DOOM Eternal
 9. Dragon Ball Xenoverse 2
 10. The Elder Scrolls Online
 11. Farming Simulator 19
 12. Final Fantasy 15
 13. Football Manager 2020
 14. Get Packed
 15. Ghost Recon Breakpoint
 16. Grid
 17. Gylt (Google Stadia exclusive oyunu)
 18. Just Dance 2020
 19. Metro Exodus
 20. Mortal Kombat 11
 21. NBA 2K
 22. Power Rangers: Battle for the Grid
 23. Rage 2
 24. Samurai Showdown
 25. Thumper
 26. Tomb Raider Trilogy
 27. Trials Rising
 28. Wolfenstein: Youngblood

Google Stadia oyunları arasında henüz tanıtılmayan bir çok oyun bulunmakta. Bu oyunlar muhtemelen ileri ki dönemlerde yavaş yavaş tanıtılacak.

Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Karşılaştırma Listesi
 • Toplam (0)
Karşılaştır
0

Arkadaşlarınızla Paylaşın