Gigabyte AORUS KD25F Taktiksel Oyuncu Monitörünü Tanıttı!

Gigabyte AORUS KD25F oyuncu monitörü tanıtıldı. FPS oyuncuları için bir çok teknolojiyi içerisinde barındıran AORUS KD25F, tasarımı ile olduğu kadar performansıyla da oldukça dikkat çekiyor…

Gigabyte AORUS KD25F Oyuncu Monitörü Teknik ve Tasarım Özellikleri

Gigabyte FPS oyuncuları için geliştirdiği yeni oyuncu monitörü AORUS KD25F’i tanıttı. Ultra hızlı sıvı kristal (ultra-fast liquid crystal tech.) teknolojisine sahip bir TN panele sahip olan AORUS KD25F, 24.5″ Full HD (1920×1080 çözünürlük, 16:9 oranı) ile gelmekte.

Gigabyte AORUS KD25F Oyuncu Monitörü

Monitörün öne çıkan özelliklerinden ilki, süper hızlı sıvı kristal teknolojisine sahip TN panelin 0,5 ms tepkime süresi. Bu mükemmel tepkime süresi, 240 Hz yenileme hızı ile birleştiğinde, ortaya mükemmel bir oyun performansı çıkıyor. Özellikle FPS oyuncuları, monitörün hassasiyetini, hızını ve duyarlılığını çok beğenecekler.

AORUS KD25F’in sahip olduğu bu TN panel ayrıca % 100 sRGB desteği sunmakta. Bildiğiniz gibi TN panellerin renk kalitesi oldukça kötü, fakat Gigabyte bu algıyı AORUS KD25F ile yıkacak gibi duruyor. Monitör kendi kulvarında en kaliteli ve geniş renk desteğine sahip oyuncu monitörlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Gigabyte AORUS KD25F Oyuncu Monitörü

Gigabyte AORUS KD25F oyuncu monitörü, dünyanın ilk taktik monitörü AORUS AD27QD ile aynı tasarım öğelerine sahip. Dijital LED aydınlatma, çerçevesiz tasarım ve dahili güç kartı AORUS AD27QD ile aynıdır.

Gigabyte AORUS KD25F Oyuncu Monitörü

Monitörün kullanım esnekliği sayesinde bir çok ekstra işleve kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Ekranı ikiye bölme, ses kaynağını kolay bir şekilde değiştirme bu özelliklerden sadece ikisi.

Gigabyte son dönemlerde oyuncu monitörleri konusunda oldukça hızlı bir gelişme sağladı. Bu gelişme milyonlarca oyuncu tarafından oldukça hoş ve takdir ile karşılandı. Bunun en büyük sebebi ise monitörlerin performansı ve bu performansı destekleyen yazılım. OSD ekranı oldukça kullanışlı. Bu ekranı dilerseniz monitör üzerinde yer alan joystick ile isterseniz klavye ve mouse ile yönetebilirsiniz. OSD Sidekick yazılımı fare ve klavye konusunda size oldukça çok yardımcı olacak.

Gigabyte AORUS KD25F Oyuncu Monitörü

Gigabyte AORUS KD25F oyuncu monitörü, 2 adet HDMI, 1 adet Display Port, 2 adet USB 3.0, bir mikrofon jakı ve bir ses jakına sahiptir.

Son olarak monitörün fiyatı henüz açıklanmadı, önümüzde ki haftalarda satışa çıkacak olan KD25F muhtemelen 4000 TL’ye yakın bir fiyata ülkemizde satışa sunulacaktır…

AMD Ryzen 9 3950X özellikleri sızdırıldı. Eğer sızıntılar doğru ise 16 çekirdek ve 32 izlek ile Ryzen 9 3950X dünyanın ilk ve tek 16 çekirdekli oyun işlemcisi ...

Gigabyte AORUS KD25F hakkında daha detaylı bilgiye, resmi web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0