Ghost Recon Breakpoint Çıkış Tarihi Ubisoft Tarafından Resmi Olarak Açıklandı!

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint çıkış tarihi sonunda Ubisoft tarafından resmi olarak açıklandı…

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Çıkış Tarihi Açıklandı!

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft’a ait bir sızıntının ardından Ghost Recon Breakpoint oyununun çıkış tarihini az çok öğrenmiştik. Bu sızıntının hemen ardından da oyun Ubisoft tarafından resmi olarak duyuruldu. Yapılan açıklamada Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint’in piyasaya çıkış tarihi 4 Ekim 2019 olarak belirtildi.

Breakpoint, adından da anlaşılacağı gibi üstlendiğimiz görevde başarı ile başarısızlık arasında olduğumuz bir anı anlatıyor. Ubisoft tarafından yapılan açıklamalardan sonra artık Wildlands’ta olduğu gibi avcı olmadığımızı anlıyoruz. The Wolves adı verilen ve paralı askerlerden oluşan bir grup tarafından sürekli takip ediliyoruz.

Wildlands avcısı artık bir av…

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, dik fiyortlar, büyük bir volkan gibi çeşitli tehlikeleri bizlere sunan “gizemli bir adada” ve düşman hatlarının hemen ardında geçiyor. Oyuncular drone üreticisi olan Skell Technology’nin üretim yeri kurduğu gizemli bir ada olan Aurora adasında oyuna başlıyorlar.

Ghost Recon Breakpoint Çıkış Tarihi

Doğal olarak bizde bu zorlu şartlara Drone gibi teknolojik aletler ve silahlar ile ayak uydurmaya çalışıyoruz. Drone konusu Call of Duty: Advanced Warfare’da olduğu gibi fütüristik bir yapıda.

Oyunun tanıtımında gösterilen, karakter sınıfları 4’e ayrılıyor. Oyuncular Bivouac adı verilen kamp yerinde dinlenirken, bir sonra ki operasyona uygun karakterler arasından seçim yapabiliyorlar. Ayrıca Wildlands’te olduğu gibi oyuncuların yaralanma ve sakatlanmaları yine Breakpoint’te de geçerli gibi görünüyor.

0
Apex Legends Mobile Önümüzde ki Yıl Oyuncular ile Buluşabilir!

Apex Legends Mobile ne zaman çıkacak? iOS ve Android platformlarında oyunu oynayabilecek miyiz? EA Games, Apex Legends Mobile İçin Çalışmalara Başladı! İlk ...

Breakpoint, Wildlands’in ayak izlerini oldukça yakından takip ediyor diyebiliriz. Geniş, çeşitli tehlikeleri içerisinde barındıran bir açık dünya, dört kişilik bir özel harekat ekibi gibi temel özellikler bir önce ki oyun ile hemen hemen aynı yapıda. Farklı olan konu ise daha önce de belirttiğimiz gibi The Wolves adı verilen paralı askerler tarafından sürekli takip edilmemiz.

Oyunun tanıtım fragmanı oldukça etkileyici. Ancak en doğru kararı oyun piyasaya çıktıktan sonra verebileceğiz. Oyun hakkında daha detaylı bilgiye resmi web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Share via
Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0
Arkadaşlarınızla Paylaşın