Ghost Recon Breakpoint Beta Başlangıç Tarihi Belli Oldu!

Ghost Recon Breakpoint beta başlangıç tarihi belli oldu. Oyuncular, Breakpoint piyasaya sürülmeden önce oyunu deneme şansı bulacaklar…

Ghost Recon Breakpoint Beta Başlangıç Tarihi Açıklandı!

Ghost Recon Breakpoint önümüzde ki Sonbahar’da oyuncular ile buluşacak. Geçtiğimiz ay tanıtılan oyun 4 Ekim 2019 tarihinde piyasaya sürülecek.

Fakat Ghost Recon Breakpoint piyasaya sürülmeden önce oyuncular üçüncü şahıs askeri nişancı oyununu Eylül ayında düzenlenecek olan beta ile deneme şansı bulacaklar. Ubisoft beta süreci hakkında az da olsa oyuncular ile bilgi paylaşımında bulunmuş ve beta nasıl katılacaklarını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Beta başlangıç tarihini ise bugün düzenlenen E3 2019 konferansında duyurdu.

Ghost Recon Breakpoint beta başlangıç tarihi 5 Eylül olarak belirtildi. Oyuncular bu tarihten önce oyunu ön sipariş vererek beta sürecine erişim sağlayabilirler.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint çıkış tarihi sonunda Ubisoft tarafından resmi olarak açıklandı... Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Çıkış Tarihi ...

Ghost Recon Breakpoint Beta Sürecine Nasıl Kayıt Olunur?

Şu anda, Ghost Recon Breakpoint betasına girmenin tek garanti yolu, oyunun herhangi bir sürümünü ön sipariş ile satın almak. En uygun fiyata satın alacağınız standart sürümün fiyatı platformlara göre şu şekilde…

Beta erişimi genellikle oyun geliştiricileri tarafından bir artı olarak gösterilir ve oyunu ön sipariş ile satın alanlara hediye niyetinde sunulur. Eğer oyunu ön sipariş ile satın aldıysanız, beta süreci kayıt olduğunuz mail adresine gönderilecek ve oyunu Uplay üzerinden aynı gün indirip oynamaya başlayabileceksiniz.

Ghost Recon Breakpoint ön sipariş fiyatı ve ön sipariş bonusları Ubisoft tarafından resmi olarak açıklandı...  Ghost Recon Breakpoint Ön Sipariş Fiyatı ve Ön ...

Buna ek olarak, garanti bir yol olmasa da, her oyuncu Ubisoft’un web sitesine beta süreci için kayıt olabilir. Belki şansınız rast giderse ücretsiz bir beta kod alabilirsiniz.

Kayı işlemi için, buradan beta kayıt sayfasına ulaşın. Ardından hangi platformda oyunu oynamak istediğinizi seçin ve “Register Now” düğmesine tıklayın. Karşınıza açılan pencereden Ubisoft hesabınıza giriş yapın. Eğer o şanslı kişilerden biriyseniz, beta kodu hesabınıza tanımlanacaktır. Aksi takdirde oyunu ön sipariş vermekten başka şansınız kalmıyor.

Son olarak E3 2019 kapsamında düzenlenen Ubisoft etkinliğine, oyunda yer alan ünlü film yıldızı Jon Bernthal sahne alarak oyunda yer alacak olan düşmanlarımız hakkında bilgiler paylaştı. Ardından aşağıda yer alan Walker Manifestosu adlı tanıtım videosu paylaşıldı.

Ghost Recon Breakpoint 4 Ekim 2019 tarihinde piyasaya sürülecek, beta süreci ise 4 Eylül 2019 tarihinde başlayacak. Oyun PC, Xbox, Playstation 4 ve Google’ın yeni oyun platformu Stadia için çıkacak.

Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0

Arkadaşlarınızla Paylaşın