Fallout 76 Battle Royale Modu Nuclear Winter Duyuruldu!

Fallout 76 Battle Royale modu Nuclear Winter, dün yapılan Bethesda E3 2019 konferansında duyuruldu. Nuclear Winter adında ki bu yeni mod, tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak…

Fallout 76 Battle Royale Modu Nuclear Winter Resmi Olarak Duyuruldu!

Bethesda, Fallout serisini yenilemek yerine Fallout 76 ile oyuncuları tamamen hayal kırıklığına uğratmıştı. Oyun içinde ki hatalar bir yana anlamsız bir oyun olarak oyuncuların beklentilerini hiç ama hiç karşılamamıştı. Bir de üstüne oyunun koleksiyoncu sürümünde, oyunun kendisini vermemesi, bir çok otorite tarafından oldukça eleştirilmişti.

Bu durumu sürekli düzeltmek için yenilikler yapan geliştirici ekip, Fallout 76’ya sonunda Battle Royale modunu da ekledi. Vault 51 içerisinde yer alan bir bölgede geçecek olan Battle Royale modu, sadece 52 oyuncu ile oynanabilecek.

Battle Royale modları son dönemlerde oldukça moda oldu. PUBG ve Fortnite‘ın bu kulvarda ki başarısına, bir çok büyük firma oyunları ile ortak olmak iste. Fakat her oyun çıktığı dönemde ses getirse de sonrasında büyük bir hayal kırıklığına sebep oldu. Bunların en güzel örnekleri, Apex Legends, Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modu Blackout ve Battlefield 5 Battle Royale modu Firestorm

Bethesda ise çırpınmakta olan Fallout 76‘yı kurtarabilmek adına böyle bir girişimde bulunmuş olabilir. Oyuncuların hızlı ve rekabetçi oyunlara olan ilgisi de bunu desteklemiş olabilir.

Fallout 76 Battle Royale Modu Nuclear Winter

Nuclear Winter adında ki Battle Royale modu diğer Battle Royale oyunlarının aksine bu moda farklı bir bakış açısı ile yaklaşıyor. Harita içerisinde oyuncuların haricinde Fallout dünyasına özgü yeni canavarlarda yer alacak. Bu sayede rakiplerinizle mücadele ederken bir yandan da karşınıza çıkacak ve rakiplerinizden oldukça hızlı olacak olan canavarlara karışı da mücadele vereceksiniz.

0
Fallout 76 Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Fallout 76 sistem gereksinimleri Bethesda tarafından açıklandı. Eğer bu oyunu oynamak isterseniz sağlam bir bilgisayara ihtiyacınız olacak... Fallout 76 ...

Fallout Nuclear Winter Battle Royale Modunda Dikkat Çeken Detaylar

  • Battle Royale modu 52 oyuncu ile Squad halinde oynanabilecek.
  • Haritada hızlı bir şekilde kamplar kurabileceksiniz.
  • Battle Royale modu için özel Perk’ler olacak.
  • Daralan alan ateş çemberi şeklinde olacak ve büyük patlamalar ile birlikte daralacak.
  • Harita içerisinde 52 oyuncu haricinde hem karada hem de havada Fallout evrenine özgü canavarlar olacak.
  • Silahlar Fallout dünyasına özgü olacak.

Nuclear Winter Battle Royale modu Fallout 76’ya ücretsiz olarak sunulacak. Yeni mod oyuna 11 Haziran 2019 tarihinde gelecek olan büyük bir güncelleme ile eklenecek.

Fallout 76 resmi web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0
Arkadaşlarınızla Paylaşın