Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri

Detroit: Become Human sisten gereksinimleri paylaşıldı. PlayStation 4 Exclusive oyunlarından olan Detroit: Become Human için minimum sistem gereksinimleri oldukça makul görünüyor…

Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri

25 Mayıs 2018 tarihinde PlayStation 4 için özel olarak piyasaya sürülen Detroit: Become Human, çıktığı dönemde hikayesi ile oldukça takdir toplamıştı. Geçtiğimiz aylarda da Epic Games tarafından yapılan bir duyuru ile oyunun PC versiyonunun bu yaz oyuncular ile buluşacağını öğrendik.

Quantic Dream tarafından geliştirilen oyunun PC versiyonunun Epig Games tarafından duyurulması açıkçası bizleri hiç şaşırtmadı. Epic Games bir çok AAA türü oyunda olduğu gibi Detroit: Become Human’ı da kendi bünyesine katmayı başarmış. Yani oyunun PC versiyonu şu an için sadece Epic Games Store üzerinden satın alınabilecek.

Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri

Oyunun Epic Games Store üzerinden listelenmesinin ardından bir çok oyuncu Detroit: Become Human sistem gereksinimleri nasıl diye merak etmeye başladı. PlayStation 4 üzerinde oldukça başarılı grafiklere sahip olan oyun PC platformunda da oldukça yüksek sistem gereksinimlerine sahip. Minimum sistem gereksinimleri ise bir çok oyuncuyu tatmin edecek düzeyde.

2019'un en iyi FPS oyunları hangileri diye merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz.2019 yılında çıkan en iyi FPS oyunlarınız sizler için listeledik... 2019'un En ...

Detroit: Become Human Minimum Sistem Gereksinimleri

Burada belirtilen sistem gereksinimleri altında yer alan donanımlar oyunu 1080p düşük ayarlarda 30 FPS üstü oynamanız için belirtilenlerdir.

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5 2400 3.4 GHz ya da daha iyisi
 • Sistem Belleği: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 ya da daha iyisi
 • Ekran Kartı Belleği: 2 GB VRAM
 • DirectX Versiyonu: DirectX 11
 • İnternet Bağlantısı: Geniş Bant İnternet Bağlantısı

Detroit: Become Human Önerilen Sistem Gereksinimleri

Eğer Detroit: Become Human oyununu 1080p ve üstü çözünürlük değerlerinde ve yüksek ayarlarda oynamak istiyorsanız, Quantic Dream ekibi önerilen sistem gereksinimleri olarak aşağıda ki donanımlara sahip olmanız gerektiğini belirtiyor.

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i7 2700k ya da daha iyi bir işlemci
 • Sistem Belleği: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1080 ya da daha iyi bir ekran kartı
 • Ekran Kartı Belleği: 8 GB VRAM
 • DirectX Versiyonu: DirectX 11
 • İnternet Bağlantısı: Geniş Bant İnternet Bağlantısı

Detroit: Become Human minimum sistem gereksinimleri için belirtilen donanımlar, günümüz oyunları için oldukça makul. Bir çok bilgisayar sahibi bu donanımlara sahip. Nvidia GeForce GTX 660 ekran kartı bu oyunda 1080p çözünürlükte 30 FPS verecek güce sahip. Güncel ekran kartları ile düşündüğümüzde ise GTX 1050 ile bu oyunu düşük ayarlarda 30 FPS üstünde akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Önerilen sistem gereksinimleri ise gözünüzü korkutmasın. Burada belirtilen sistem gereksinimleri, 1080p veya üstü bir çözünürlükte en yüksek ayarlarda 60 FPS üstü değerler verecek şekilde belirtilmiş. Nvidia GeForce GTX 1080 gibi özel bir ekran kartının burada yer alması oyunun grafiklerinin PlayStation 4’ten daha iyi olacağını da işaret ediyor olabilir.

PlayStation 4 Exclusive oyunlarından Heavy Rain, Beyond: Two Souls and Detroit: Become Human PC çıkış tarihleri açıklandı. Ayrıca oyunları denemek isteyen ...

Oyunun çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı. Fakat yapılan açıklamalar Detroit: Become Human’nın 2019 son baharında bizler ile buluşacağı yönünde. Türkçe dil desteği ile gelecek olan oyun makul fiyatı ile de dikkat çekmekte. Normal fiyatı 80 TL olan oyun, 13 Haziran tarihine kadar Epic Games Store üzerinden 20 TL gibi bir fiyata satın alınabilir.

Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Karşılaştırma Listesi
 • Toplam (0)
Karşılaştır
0