Computex 2019’da Sergilenen En İyi Modlanmış 10 Bilgisayar Kasası

Computex 2019 tamamlandı. Fuar boyunca birbirinden güzel modlanmış bilgisayar kasaları sergilendi. Biz de takip edebildiğimiz kadarıyla fuarda sergilenen en iyi modlanmış bilgisayar kasalarını sizlerle paylaşalım istedik…

Computex 2019’da Sergilenen En İyi Modlanmış 10 Bilgisayar Kasası

Taipei, Tayvan’da 28 Mayıs ile 1 Haizran tarihleri arasında gerçekleştirilen Computex 2019 tamamlandı. Geriye bir çok önemli gelişme ile birlikte, oyuncuları ve bilgisayar tutkunlarını heyecanlandıracak teknoloji haberleri kaldı.

Fuarı renklendiren bu gelişmelerin haricinde birde sergilenen modifiye edilmiş bilgisayar kasaları vardı ki, tarif edilmez mutlaka görmeniz gerekir.

Bu yüzden bizleri heyecanlandıran bu tasarım harikalarını sizler ile paylaşmak istedik. Computex 2019’u takip ettiğimiz süre içerisinde karşımıza çıkan modifiye edilmiş en iyi 10 bilgisayar kasasını listeledik.

1

Level 20VT PC Mod

Filipinli PC modifikasyoncusu Mhike Samsin tarafından tasarlanan bu bilgisayar kasası Thermaltake donanımları ile donatılmış.

Level 20 GT PC Mod

2

Steampunk Typewriter PC Mod

ASRock standında yer alan bu retro bilgisayar kasası, Mark’s Fabrication tarafından oluşturulmuş. Kullanılan donanımlar arasında Intel Core i9 9900k işlemci, Trident Z Royal RAM’ler, ASRock’ın Z390 Taichi anakartı bulunuyor.

Steampunk Typewriter

3

AI-Mask Skull Mountain PC Mod

AI-Mask’in korkutucu modu G.Skill’in standında sergilendi. Tasarım harikası olan bilgisayar kasası Core i9 9900K, ROG Maximum XI Gene gibi üst düzey donanımlar ile donatılmış.

Aimask-PC-Mod

4

Klevv Sphere PC Mod

Cras X RGB bellekler ve Cras C700 RGB SSD ile donatılmış bu harika kasa, fuarın en dikkat çekenlerinden biri. Üst kapak kolay bir şekilde açılıp kapanabiliyor.

Klevv Sphere PC Case Mod

5

Apex Legends Treasure Chest PC Mod

Respawn oyunun popülerliğini hat safhada tutmak istemiş ki APEX Legends Modları fuarda oldukça çoktu. Apex Hazine Sandığı PC moduda onlardan biri.

Apex-Treasure-Pack-PC-Mod

6

Apex Legends Loot Tick PC Mod

Dikkat çeken bir Apex Legends PC kasası daha. Phanteks tarafından da desteklenen bu sistem dünyaca ünlü Filipinli PC modcusu JP Modified tarafından tasarlanmış. Kasa içerisinde Core i7 8700k, ROG Strix Z370-I Gaming, RTX 2070 Founder’s Edition, Trident Z Royal RAM, G.Skill Ripjaws S3 SSD ve Silverstone SX700-LPT PSU yer almakta.

Apex Legends Loot Tick PC Mod

7

Scorpio PC Mod

iGame tarafından geliştirilen bu bilgisayar kasası fuar da oldukça dikkat çekmiş. Tasarımı ile Transformers’ta yer alan Decepticon’lara benziyor. Kasa Core i3 8350k, iGame Vulcan RTX 2080 OC X ve Vulcan Z390 anakartı ile donatılmış.

iGame PC Mod

8

RGB Monster Truck PC Mod

iGame tarafından tasarlanan bir diğer PC kasası ise RGB Monster Truck. Kasa RTX 2080 Ti Vulcan X OC, Z390 Vulcan X, Vulcan U 3000 DDR4 RAM ve i9-9900K ile donatılmış.

RGB-Monster-Truck-PC-Mod

9

Cougar Conquer PC Mod

Üretimde olan Cougar’ın yeni bilgisayar kasası fiyatı ile alınabilir bir seviyede olmasa da yine de hastaları tarafından tercih edilebilir.

Cougar Conquer PC Case Mod

10

Vikingdom- Team Blue PC Mod

Vikingdom tarafından tasarlanan bu kasa Intel’in benzersiz 9. Nesil Core i9 9900k işlemci ambalajından ilham almış. Kasa içerisinde i9-9900K ve Intel’in 750P 512GB SSD’nin yanı sıra Trident Z Royal bellekler, ROG Strix Z390-I Gaming, GTX 1080 Ti O11G Gaming ve ROG Thor 1200W PSU bulunmakta.

Vikingdom-PC-Case-Mod

Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0

Arkadaşlarınızla Paylaşın