Assassin’s Creed: Unity Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuluyor!

Assassin’s Creed: Unity ücretsiz olarak sunuluyor. Büyük bir yangın sonucu önemli derecede hasar alan Notre Dame Katedrali için 500.000 euro bağış yapan Ubisoft, katedralin tüm oyuncular tarafından tanınabilmesi için Assassin’s Creed: Unity’i ücretsiz olarak oyunculara sunuyor…

Ubisoft Üzerinden Assassin’s Creed: Unity Ücretsiz Olarak Sunuluyor!

Dünyaca ünlü Notre Dame Katedrali geçtiğimiz Pazartesi günü çıkan bir yangın sonucunda önemli derecede hasar almıştı. Yaklaşık 1100 yıllık tarihi ile Paris’in en önemli simgelerinden biri olan katedral, bir çok filme, hikayeye ve oyuna ev sahipliği yapmıştı. Biz oyuncuları ilgilendiren kısmında ise Ubisoft Montreal önderliğinde 10 farklı stüdyoda geliştirilen ve Ubisoft tarafından dağıtılan Assassin’s Creed: Unity yer alıyor. Oyunun neredeyse tüm konusu Paris’te geçiyor ve Notre Dame Katedrali oyun içerisinde kendine önemli bir yer ediniyor.

Çıkan yangın sonrası bir çok büyük şirketten katedral için önemli destek kampanyaları başlatıldı. Ubisoft’ta Assassin’s Creed: Unity oyununda önemli bir yeri olan katedral için 500.000 euro destekte bulundu. Ayrıca Assassin’s Creed: Unity ücretsiz olarak oyunculara sunulacağını açıkladı.

Ubisoft tarafından yapılan açıklama blog sayfalarında şu şekilde yer aldı.

“Bazen gitmek isteyip de gidemediğimiz yerlere, bizleri video oyunları ulaştırabilir. Tüm bu üzücü olaylar sonrasında bizde bu doğrultuda küçük bir jest yaptık ve tüm oyuncuların Notre Dame Katedrali’nin o muhteşem yapısını görmesini ve deneyimlemesini istedik. Assassin’s Creed: Unity’yi geliştirirken Paris’i birebir yansıtmak istedik. Bu yüzden Paris için çok önemli bir değere sahip olan Notre Dame Katedrali ile çok özel bir bağ kurduk. Ve sonunda bu mükemmelliğin sizler tarafından da deneyimlenmesini istedik.”

Ubisoft tarafından ücretsiz olarak bizlere sunulan oyun, 25 Nisan Perşembe gününe kadar devam edecek. Saat (TSİ) 10:00’dan sonra ise tekrar ücretli olacak. Oyuınun 2014 yılında piyasaya sürülmüş olmasına rağmen Steam fiyatının halen 154 TL olduğunu da hatırlatmak istedik.

Assassin’s Creed: Unity Ücretsiz Olarak Nasıl İndirilir?

İlk önce oyun’u 17 Nisan yerle saat ile 17:00’dan, 25 Nisan saat 10:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğinizi belirtmek isteriz. Oyunun sadece PC sürümünün ücretsiz olarak oyunculara sunulduğunu da unutmayın. Son olarak oyunun PC sürümünü ücretsiz olarak Ubisoft kütüphanenize ekledikten sonra oyuna kalıcı olarak sahip olacaksınız.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için ilk önce buradan bilgilendirme sayfasına giriş yapın. Sayfanın alt kısmında yer alan PC kısmına tıklayın.

Assassin's Creed: Unity ücretsiz İndir

Assassin’s Creed: Unity ücretsiz İndir

Ardından açılan sayfadan Ubisoft hesabınıza erişim sağlayın. Hesabınıza erişim sağladıktan sonra Assassin’s Creed: Unity Ubisoft oyun kütüphanenize eklenmiş olacak ve bu pencerede sizden Ubisoft’un uygulaması olan UPlay’i yüklemenizi veya sisteminizde yüklü ise açmanızı isteyecektir. Uygulamanın boyutu 85 MB civarında. Eğer yüklü değil ise uygulamayı yükleyin. Tekrar uygulamaya Ubisoft hesabınız ile giriş yapın ve oyunlar kısmından Assassin’s Creed: Unity oyununu indirmeye başlayın.

0
Oyun İçi FPS Gösterme Rehberi – Oyunlarda Aldığınız FPS Değerlerini Görmenizi Sağlayacak Programlar ve Uygulamalar

Oyun içi FPS gösterme rehberi ile oyunlarda aldığınız FPS değerlerini kolay bir şekilde görebileceksiniz. Bu rehber ile sizin için en kullanışlı yazılımın ...

Assassin’s Creed: Unity Sistem Gereksinimleri

Son olarak oyunun ihtiyaç duyduğu sistem gereksinimlerini de sizlerle paylaşalım istedik.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8 / 8.1 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5 2500K – 3.3 GHz veya AMD FX-8350 – 4.0 GHz ya da daha üst model bir işlemci
RAM: 6 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 680 veya  AMD Radeon HD 7970 (2 GB video bellek)
Sabit Disk: 50 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8 / 8.1 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i7-3770 – 3.4 GHz veya AMD FX-8350 – 4.0 GHz ya da daha üst model bir işlemci
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 290X (3 GB video bellek)
Sabit Disk: 50 GB

Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Share via
Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0
Arkadaşlarınızla Paylaşın