Anthem Oyunu Nvidia DLSS Desteğine Kavuşuyor!

Anthem oyunu Nvidia DLSS desteğine kavuşuyor. CES 2019 öncesi düzenlenen Nvidia basın toplantısında, Nvidia’nın Bioware’in Anthem oyununa DLSS desteği sunacağı açıklandı…

Bioware’ın Anthem Oyunu Nvidia DLSS Desteğine Kavuşuyor!

CES 2019 öncesi düzenlenen Nvidia basın toplantısında bir çok teknolojik gelişme hakkında önemli bilgiler basın üyelerine aktarıldı. Bunlardan en önemlileri GeForce RTX 2060 ekran kartı ve FreeSync monitörlerin G-Sync desteği alması olurken dikkat çeken bir diğer açıklama ise DLSS desteği sunacak olan bir diğer oyunun açıklanması oldu.

1
GeForce RTX 2060 Ekran Kartı Fiyatı, Teknik Özellikleri ve Çıkış Tarihi Duyuruldu!

GeForce RTX 2060 ekran kartı fiyatı, teknik özellikleri ve çıkış tarihi resmi olarak Nvidia tarafından CES 2019 fuarında duyuruldu! GeForce RTX 2060 Ekran ...

0
Nvidia G-Sync Desteği FreeSync Monitörlere Geliyor!

Nvidia G-Sync desteği FreeSync monitörlere geliyor. Yakında yayınlanacak olan bir sürücü güncellemesi ile FreeSync özelliğine sahip monitörler G-Sync desteğine ...

Şu an için sadece Battlefield V tarafından desteklenen teknolojiye Anthem oyunu da ekleniyor.

Bioware tarafından geliştirilen Anthem oyunu Nvidia DLSS desteğine sonunda kavuşuyor. Nvidia, Turing tabanlı grafik kartlarında daha yüksek performans sergilemesi için Anthem’in DLSS (Deep Learning Super Sampling) desteği sunacağını belirtti.

Nvidia GeForce tarafından yayınlanan CES 2019 Anthem Resmi tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

DLSS (Deep Learning Super Sampling) yani Derin Öğrenme Süper Örnekleme teknolojisi Nvidia tarafından geliştirilen Turing çekirdeklerinin daha yüksek kare hızı almak için kullanıldığı bir kenar yumuşatma teknolojisidir. Sonuç olarak Anti-Aliasing ile aynı değerleri veren fakat bunu bir yapay zeka ile yapan buna bağlı olarak daha yüksek FPS değerleri sunan DLSS teknolojisi ilk olarak Unreal Engine grafik motorunu kullanan oyunlarda kullanılmaya başladı.

Özellikle Nvidia GeForce RTX 2060, 2070, 2080 ve 2080 Ti ekran kartlarında kullanılan bu teknoloji ile DLSS desteği sunan oyunlar kenar yumuşatma özelliği açıldığında performans düşüşüne sebep olmadan daha akıcı ve görsel anlamda daha gelişmiş bir oyun deneyimi sunuyorlar.

Açıklama: Windows platformunda DLSS (Deep Learning Super Sampling) teknolojisini kullanabilmeniz için Nvidia GeForce RTX 2060, 2070, 2080 ve 2080 Ti ekran kartlarından birine sahip olmanız gerekiyor.

Bioware tarafından geliştirilen ve Electronics Art tarafından yayınlanan Anthem, 15 Şubat 2019 tarihinde yayınlanacak. Oyuna ilk olarak EA Origin Access Premier aboneleri sahip olacak. Daha sonrasında ise 22 Şubat 2019 tarihinde tüm oyuncular için satışa çıkacak. Oyun Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilecek.

Oyunun ön sipariş fiyatı ise yayınlanacağı tüm platformlar için şu şekilde listelenmekte.

Xbox One

  • Anthem Standart Sürüm: 322,65 TL
  • Anthem Legion of Dawn Sürümü: 412,43 TL

PlayStation 4

  • Anthem Standart Sürüm: 359 TL
  • Anthem Legion of Dawn Sürümü: 449 TL

PC

  • Anthem Standart Sürüm: 329 TL
  • Anthem Legion of Dawn Sürümü: 399 TL

Yorumlarınızı görmekten biz çok mutlu oluruz...

İnceleme ve Yorum Yaz

Karşılaştırma Listesi
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0

Arkadaşlarınızla Paylaşın